Du är här: 

Personal

Ahne, Ingemar
ingemar.ahne@gavle.se
Lärare: So

Bauman, Katarina
katarina.bauman@gavle.se
Lärare: Bild 

Bergman, Helena
helena.1.bergman@gavle.se
Lärare: Ma och no

Blomfeldt, Maud
maud.blomfeldt@gavle.se
Lärare: Svenska som andraspråk

Brodin Söderlund, Annika
annika.brodin_soderlund@gavle.se
Lärare: So

Dahlberg, Bibbi
bibbi.dahlberg@gavle.se
Lärare: Ma och no

Eberger, Magdalena
magdalena.eberger@gavle.se
Lärare: Svenska som andraspråk och mottagningsgruppen

Ersson, Linn
linn.ersson@gavle.se
Lärare: Hem- och konsumentkunskap

Frid, Gunnar
gunnar.frid@gavle.se 
Lärare: Speciallärare

Fröjd, Victor
victor.frojd@gavle.se
Lärare: Trä- och metallslöjd

Göransson, Johan
johan.goransson@gavle.se
Lärare: Ma och no 

Hallberg, Gunnar
gunnar.hallberg@gavle.se
Lärare: Ma och no 

Hallberg, Oscar
oscar.hallberg@gavle.se
Lärare: Ma och no

Hansson, Johan
johan.hansson@gavle.se
Lärare: Idrott- och hälsa

Hemgren, Susanne
susanne.hemgren@gavle.se
Lärare: Svenska och engelska

Henriksson, Maria
maria.1.henriksson@gavle.se
Lärare: Franska och engelska

Hilow, Saad
saad.hilow@gavle.se
Lärare: Trä- och metallslöjd

Hjort, Håkan
hakan.hjort@gavle.se
Lärare: Hem- och konsumentkunskap

Holmqvist Ann-Lousie
ann-louise.holmqvist@gavle.se
Lärare: Ma och no

Iskandarova, Naila
naila.iskandarova@gavle.se 
Lärare: Textilslöjd

Khatouari, Hadi
abdelhadi.khatouari@gavle.se
Lärare: Svenska som andraspråk 

Larsson, Birgitta
birgitta.1.larsson@gavle.se
Lärare: Spanska och mottagningsgruppen

Lindqvist, Thomas
thomas.lindqvist@gavle.se
Lärare: So

Linnér, Marie
marie.linner@gavle.se
Lärare: Svenska och engelska

Löf, Kristina
kristina.lof@gavle.se
Lärare: Ma och no

Mieres Miranda Nilsson, Elisabeth Francis
elizabeth_francis.mieres_miranda_nilsson@gavle.se
Lärare: Idrott- och hälsa, spanska

Monsén, Kristina
kristina.monsen@gavle.se
Lärare: Svenska som andra språk och speciallärare

Nylén, Glenn
glenn.nylen@gavle.se
Lärare: Musik 

Näslund, Ulrika
ulrika.naslund@gavle.se
Lärare: Svenska och engelska

Orrling, Matilda
matilda.orrling@gavle.se
Lärare: Musik

Palmqvist, Catharina
catharina.palmqvist@gavle.se
Lärare: Svenska 

Sjöberg, Pär
par.sjoberg@gavle.se
Lärare: Engelska och tyska

Svennevall, Andreas
andreas.svennewall@gavle.se
Lärare: So och engelska

Vidman, Birgitta
birgitta.vidman@gavle.se
Lärare: Svenska, engelska och svenska som andraspråk

Åberg, Eva
eva.aberg@gavle.se
Mottagningsgruppen 

Ädel, Stefan
stefan.adel@gavle.se
Lärare: Idrott- och hälsa

Ödgren, Susanna
susanna.odgren@gavle.se
Speciallärare: Ma och no


Tipsa andra om den här sidan

Senast granskad 2018-01-24